فراخوان سومین کارگاه طراحی گرافیکِ مُد “چهل منظر”


Spread the love

فراخوان سومین کارگاه طراحی گرافیکِ مُد “چهل منظر” منتشر شد.
این کارگاه سه روزه به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف تولید آثار خلاقانه گرافیک، تصویرسازی و تایپوگرافی برای استفاده در پوشاک به همت بنیاد ملی مُد و لباس برگزار خواهد شد.
این کارگاه ۱۷، ۱۸ و۲۳ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل مرکز پژوهش های اتحادیه صنف پوشاک تهران، زیر نظر محمد اردلانی برگزار خواهد شد.
هنرمندان برای حضور رایگان در این کارگاه عملی، باید پنج نمونه از آثار گرافیک، تصویرسازی و تایپوگرافی خود (با هر موضوعی، صرفا جهت احراز توانایی گرافیک) در سایز ۱۰۰۰ پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی و اطلاعات تماس، تا تاریخ ۱۵ بهمن ‌ماه به آیدی تلگرام @NejatePoster و یا پست الکترونیک کارگاه به نشانی Posters.Workshop@gmail.com ارسال فرمایند.
با توجه به فضای کارگاه، حداکثر ۱۵ نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد که همراه داشتن لپ‌تاپ برایشان الزامی است.
آثار برتر طراحی شده در این کارگاه، ضمن انتشار روی پارچه، لباس، کیف و حضور در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، برای نیازهای بصری برگزارکننده در قالب کتاب، بیلبورد، پوستر، موشن گرافیک، کارت، بروشور، لباس، تمبر، شبکه های اجتماعی و … با حفظ امضای طراح، استفاده خواهد شد.

برای بازخورد بیشتر لطفا نظز بدهید
رای کاربران عزیز
[Total: ۰ Average: ۰]

ارسال نظر