موشن گرافیک و اینفوگرافیک


Spread the love

موشن گرافیک و اینفوگرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک و اینفوگرافیک از خدمات سایت آنلاین گرافیست می باشد موضوعی برای طراحان و کارفرمایان که بسیار جذاب و مورد پسند واقع شده است.

این واژه از دو کلمه جداگانه یعنی موشن که به معنی و مفهوم حرکت می باشد وکلمه  گرافیک به معنای تصاویری همچون وکتورها و تصاویری که عموما با برنامه های گرافیکی ایجاد می شود.

البته بین دو موضوع انیمیشن و موشن گرافیک اختلاف زیادی وجود دارد که مطالعه زیادى را مى طلبد. بسیار دیده مى شود که به اشتباه، واژه انیمیشن و موشن گرافیک به جای یکدیگر بکار برده مى شود؛ چرا که تصور مى شود هر دو مبحث یکسان و هم معنی هستند. در حالی که تفاوت زیادی بین آنها وجود دارد.

اینفوگرافیک

اینفو گرافیک از مباحث مهم گرافیکی می باشد.امروزه با سرعت و گسترش تکنولوژی و وجود آمار و اطلاعات زیاد و از سمتی دیگر مشغله کاربران و خوانندگان و منابع خبری گسترده، نیاز به روشهای گرافیکی و زیبا برای نمایش اطلاعات بسیار لازم می باشد.

بسیاری از مشتریان به خاطر نمایش مناسب اطلاعات حاصل شده از یک تحقیق و یا مطالعه و یا پیاده سازی یک مفهوم پیچیده که به راحتی با اعداد و ارقام قابل فهم نیست و یا مقایسه و آگاه سازی از اینفوگرافیک ها استفاده می نمایند.

اینفوگرافیک، موشن گرافیک

اینفوگرافیک، موشن گرافیک

بسیاری از کارفرما ها در حال حاضر به خاطر  تاثیر مثبت روانی و این خدمات و از جهتی به لحاظ قیمت مناسب تر این دو مقوله نسبت به ساخت انیمیشن و تیزر تمایل فراوانی دارند تا سمت و سوی تبلیغات خود رابه این سمت هدایت نمایند.

گرافیست آنلاین با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات خود در زمینه فوق است است و با تسلط نیروهایش به انواع نرم افزار های متحرک سازی قادر به ارائه خدمات در این زمینه می باشد

 

 

برای بازخورد بیشتر لطفا نظز بدهید
رای کاربران عزیز
[Total: ۰ Average: ۰]

ارسال نظر