دوره پایه آموزش ایندیزاین


Spread the love

دوره پایه آموزش ایندیزاین:

در توضیحات مطلب قبل با برنامه ایندیزان و اهمیت آن و همچنین تفاوت کلاس های ما با سایرین آشنا شدید. اما اولین دوره ما که در ذیل به آن اشاره شده درواقع دوره مخصوص افرادی است که تا کنون هیچ سابقه و زمینه ای نداشته قصد دارند با یک دوره متوسط خود را برای ورد به بازار کار آماده کنند. این دوره صد در صدر کامل نیست اما می توانید با طی این دوره و تمرین مداوم و راهنمایی های اساتید ما خود را برای حضور در بازار کار آماده نموده و با پشتیبانی که ما از شما انجام میدهیم تجربه و مهارت لازم را در طول زمان بدست آورید.

مباحث دوره پایه آموزش ایندیزاین

بخش اول :

با ایندیزاین شروع کنید

آشنایی مقدماتی با ایندیزاین ، که ابزارها و تکنیک های اساسی Adobe InDesign CC را به شما آموزش می دهیم. در این بخش شما را با فضای کاری ۲۰۱۹InDesign آشنا می کنیم و نحوه باز و ذخیره اسناد خود را به شما آموزش می دهیم.

بخش دوم :

کارکردن با متون در ایندیزاین

اصول استفاده از متن را در اسناد Adobe InDesign  خود، از جمله اضافه کردن متن ، ایجاد ستون متن ، وارد کردن متن و جریان متن از یک قاب به دیگری بیاموزید.

بخش سوم :

 قالب بندی متن

اصول اولیه قالب بندی متن را در ایندیزاین ، از جمله تغییر اندازه قلم و اندازه فونت ، درک تفاوت بین کاراکتر و قالب بندی پاراگراف ، و ذخیره قالب بندی متن به عنوان یک سبک بیاموزید.

بخش چهارم :

گرافیک ها را اضافه و تبدیل کنید

اصول کار با تصاویر را در ادوبی ایندیزاین  بیاموزید ، از جمله اضافه کردن تصاویر به اسناد خود ، تبدیل تصاویر ، کار با اتصال تصویر ، جانمایی متن در اطراف تصاویر و موارد دیگر.

بخش پنجم :

 رنگ و جلوه ها را اعمال کنید

اصول کار با رنگ ها را در ایندیزاین بیاموزید ، از جمله نحوه تغییر رنگ ، ایجاد رنگ و اضافه کردن افکت هایی مانند سایه های و ….

بخش ششم :

ویرایش محتوا

اصول اولیه ویرایش محتوا را در ایندیزاین ، از جمله نحوه ایجاد و ویرایش فریم ، تبدیل محتوا ، تراز کردن و محتوا گروهی و موارد دیگر بیاموزید.

بخش هفتم :

اسناد و صفحات

اصول کار با صفحات را در ایندیزاین ، از جمله نحوه حرکت ، ایجاد و ویرایش صفحات و صفحات اصلی ، تنظیم راهنماهای ستون و موارد دیگر بیاموزید.

بخش هشتم :

محتوا را با لایه ها سازماندهی کنید

اصول استفاده از لایه ها را در Adobe InDesign  ، از جمله نحوه ایجاد، ویرایش و سازماندهی لایه ها را  بیاموزید.

بخش نهم :

 تعامل در ایندیزاین

اصول اضافه کردن تعامل به اسناد InDesign2019  خود ، از جمله اضافه کردن پیوندها ، دکمه ها ، انیمیشن ، به اشتراک گذاشتن سند تعاملی و موارد دیگر را بیاموزید.

بخش دهم :

 پروژه های ایندیزاین را به اشتراک بگذارید

اصول اولیه اشتراک اسناد ایندیزاین و ذخیره به صورت PDF  و سایر فرمت ها را بیاموزید.

بخش یازدهم :

صفحات را به سند خود اضافه کنید

بیاموزید که هنگام ایجاد یک فایل جدید ، تعداد صفحات را چگونه تعیین کنید و نحوه اضافه کردن و حذف صفحات در یک پروژه موجود را بیابید.

Introducing InDesign Training
Introducing InDesign Training

بخش دوازدهم :

 همگام سازی محتوا با گرید ها

بیاموزید که چگونه حاشیه ها و راهنمای ستون ها را ایجاد کنید و از آنها برای قرار دادن متن و تصاویر استفاده کنید.

بخش سیزدهم :

با صفحات پیج مستر کار کنید

بیاموزید که چگونه صفحات مستر را ایجاد و اصلاح کنید ، و چگونه می توانید صفحات مستر را برای مستند سازی صفحات بکار بگیرید.

به طور خلاصه با دوره پایه آموزش ایندیزاین گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود در حد معمولی به نرم افزار ایندیزاین مسلط شده و با تمرین و پشتیبانی ما وارد بازار کار صفحه آرایی شوید

هزینه دوره کاربردی آموزش ایندیزاین ۱/۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان

برای بازخورد بیشتر لطفا نظز بدهید
رای کاربران عزیز
[Total: ۰ Average: ۰]

ارسال نظر