جامع ترین آموزش ایندیزاین در ایران


Spread the love

آموزش ایندیزان برای شما مهم است؟

یا شما تازه قصد یادگیری ایندیزاین را دارید؟

یا مدتی است که از آن استفاده کرده اید اما فکر میکنید بر آن مسلط نیستید؟

 خوب ، شما به مسیر درستی رسیده اید. ما در کلاس آموزش ایندیزان به طور کامل ، به شما همه چیز مورد آموزش  ایندیزاین و طراحی و انتشار استاندارد آن را یاد خواهیم داد.

آموزش InDesign یکی از منابع مهمی است که میتوان به عنوان یک شغل و کسب و کار به آن نگاه کرد. در ایران عده ای با  آموزش ایندیزاین و یدک کردن اسم دانشگاه، مدرک قابل ترجمه و … با قیمت های کذایی سوء استفاده می کنند

(که در بازار کار می گویند بزارید در گوزه آبش رو بخورید)

منبع: ضرب المثل های قدیم ایرانی

بنا براین فریب این تبلیغات را نخورید.

مزایایی کلاس آموزش جامع ایندیزاین ما: 

ما به جای معرفی ابزارها و روند معرفی نرم افزار آموزش پروژه محور ایندیزاین را محور کلیه مباحث یادگیری قرارداده و آموزش پیشرفته ایندیزاین را با کار عملی تلفیق میکنیم.

البته نه ما و نه هیچ کس دیگری دانش ۱۰۰ درصدی(به جز سازندگان آن) به نرم افزار ندارد، اما هرآنچه در بیش از ۱۵ سال و صفحه آرایی صدها کتاب و مجله و روزنامه کوچک و بزرگ تجربه کرده ایم را در حد و اندازه ممکن به شما منتقل خواهم کرد.

همچنین شما می توانید در کلاسهای آموزش ایندیزاین از فیلم / صدا و تصویر و جزوات آموزنده در طول دوره استفاده نمائید.

    شما بر نرم افزار InDesign ، به صورت استاندارد مسلط خواهید بود.
    شما در صورت تمرین می توانید طراحی و تولید کتاب، مجله و روزنامه انجام دهید.

ما در طول دوره به صورت عملی یک یا چند کار اجرایی نیز انجام می دهیم. از جمله صفحه آرایی نشریه دانشجوی و … و کلاس آموزش ایندیزاین را با تجربه های عملی تلفیق و کلاس کاملا پروژه محور میگردد.

پس از پایان دوره شما را تنها نگذاشته و اگر در کار به مشکل خوردید ما از شما پشتیبانی میکنیم.

کلاسهای ما بر خلاف سایر جاها که با تعداد بالا برگزار میشود نبوده و نهایتا هر کلاس عمومی با ۴ نفر و خصوصی با یک و یا دونفر برگزار می شود.

ما به شما بر عکس سایر کلاسها مدرک بی ارزش نمیدهیم اما با کارهای عملی برای شما رزومه کاری خواهیم ساخت تا در بازار کار عرضه نمائید.

کلاسهای ما کاملا پروژه محور بوده و آکادمیک و دانشگاهی نیست که بعد از دوره نتوانید وارد بازار کار شوید.

ما دو دوره کلاس آموزش ایندیزاین داریم که یک دوره پایه و یک دوره کامل، سه مرحله ای می شود که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

توضضیحات در مورد کلاس آموزش ایندیزان

معرفی ایندیزاین

ادوبی ایندیزاین: Adobe InDesign- یک برنامه جامع و کامل در صنعت چاپ و صفحه آرایی است که به صورت کلی برای کنار هم قراردادن نوشته و عکس و عناصر گرافیکی در قالب یک صفحه است. که عمدتاً از این نرم‌افزار بیشتر در طراحی و صفحه آرایی مجله، کتاب، سررسید‌ و تقویم، کاتالوگ تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌شود. این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در تایپ و صفحه آرایی است که از آن‌ها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی و به هیچ عنوان قابل مقایسه با نرم افزار ورد نیست. (البته انتشارات زیادی که تبلیغات هنگفت انجام می دهند برای پر کردن بیشتر جیب خود از ورد استفاده می کنند تا هزینه کمتر بدهند) و اصلا کیفیت و زیبایی و گرافیک برای آنها مفهوم ندارد.

این‌دیزاین در واقع جانشین نرم‌افزار پیج‌میکر شده که در سال ۱۹۹۴ توسط ادوبی خریداری شد. نرم‌افزار پیج‌میکر در ابتدا به کمپانی آدولس تعلق داشت، ادوبی با خرید شرکت آدولس پیج‌میکر را از آن خود می‌کند؛ ولی چند سال بعد پیج میکر بازار خود را در رقابت با نرم‌افزار کمپانی کوارک، کوارک اکسپرس تقریباً از دست می‌دهد. کمپانی کوارک اظهار می‌دارد که قصد دارد سهام ادوبی را بخرد.ادوبی پیشنهاد کوارک را رد کرده و در عوض کار بر روی یک نرم‌افزار تازه را آغاز می‌کند. این پروژه با اسم “شوکسان” توسط شرکت آلدوس آغاز می‌شود، سپس نامش به “K2” تغییر می‌کند و در نهایت در سال ۲۰۰۰ با نام ایندیزاین منتشر می‌شود.  و از آن زمان تا کنون نسخه های مختلف آن به وجود آمده و بازار دنیا در این زمینه در اختیار ایندیزاین است.(مرجع : https://fa.wikipedia.org)

آموزش ایندیزاین
آموزش ایندیزاین

دلیل آموزش ایندیزاین

امروزه شغل های مختلفی در حوزه گرافیک وجود دارد عده ای گرافیست هستند، برخی دیگر انیماتور، عده ای تدوین گر و ….و شما با آموزش ایندیزاین می توانید به یک صفحه آرا تبدیل شوید و این شغل هنری را ادامه دهید. می توانید از طراحی و صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه و ….. درآمد داشته باشید. این بخش نسبت به سایر بخشها حوزه گرافیک سختی کار بیشتری داشته اما یادگیری آن از سایر بخشها راحتر و بهتر می باشد. از ایندیزاین در طراحی انواع کتاب های آموزشی و کمک آموزش، علمی و …استفاده می شود. علاوه بر آن برای طراحی و صفحه آرایی انواع مجلات دانشجویی، مجلات تخصصی و غیره و همچنین طراحی کاتالوگ و بروشو و … استفاده می شود.

محل برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین

کلیه کلاس های اموزش ایندیزاین در اشرفی اصفهانی روبروی باغ فیض برج هامون و در ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح شروع می شوند و ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به پایان می رسد.

کلیه کلاس های آنلاین نیز توسط یک مربی زنده رهبری می شود و از ساعت ۱۰ صبح الی ۳  بعد از ظهر اجرا می شود.

امکان برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین شمال تهران با ۶ نفر، برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین در شیراز با ۱۰ نفر، برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین در اصفهان با ۱۰ نفر، برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین در مشهد با ۱۲ نفر و برگزاری کلاس آموزش ایندیزاین در شرق تهران نیز با ۸ نفر امکان پذیر می باشد.

کلاس آموزش ایندیزاین
کلاس آموزش ایندیزاین

نکته:

برگزاری کلاس به صورت آنلاین شامل ده درصد تخفیف میشود.

امکان برگزاری کلاس خصوصی در محل شما نیز و وجود دارد که ۲۰ درصد به مبالغ کلاس افزوده می شود.

برای بازخورد بیشتر لطفا نظز بدهید
رای کاربران عزیز
[Total: ۰ Average: ۰]

ارسال نظر